Już dziś kupuj produkty Mary Kay porzez swoją Niezależną Konsultantką Kosmetyczną!
Osobista obsługa na Twoich warunkach
Znajdź swoją Niezależną Konsultantkę Kosmetyczną
Robienie zakupów z Niezależną Konsultantką Kosmetyczną Mary Kay® przypomina robienie zakupów z przyjaciółką - doradcą, który skupia się na tym, abyś świetnie wyglądała. Pomoże Ci wybrać i wypróbować produkty zanim się na nie zdecydujesz, dobierze najlepszą pielęgnację dla Twojej skóry i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo.
Nie masz jeszcze swojej Niezależnej Konsultantki Kosmetycznej Mary Kay®?
Znajdź ją już teraz!
Produkty Mary Kay® możesz nabyć tylko za pośrednictwem Niezależnej Konsultantki Kosmetycznej Mary Kay®.
Zacznij już teraz ►
Masz już swoją Niezależną Konsultantkę Mary Kay®?
Skontaktuj się z nią już teraz.
Wystarczy, że podasz imię i nazwisko swojej Konsultantki, aby ją wyszukać.
Zacznij już teraz ►

Na całym świecie Niezależne Konsultantki Kosmetyczne Mary Kay ® pokazują kobietom, co czyni je wyjątkowymi.

Odkryj Mary Kay na świecie ►
Wszystkie Niezależne Konsultantki Kosmetyczne Mary Kay są samodzielnymi przedsiębiorcami. Kupując produkty Mary Kay® wspierasz niezależną przedsiębiorczość.

Korzystając z Lokalizatora Konsultantek Mary Kay wyrażasz zgodę na wykorzystanie danych uzyskanych na podstawie wyników wyszukiwania jedynie w celach informacyjnych, związanych z kupowaniem produktów lub obsługą klienta oferowaną przez Niezależną Konsultantkę Kosmetyczną Mary Kay i nie wykorzystasz tego serwisu lub strony internetowej do wysyłania niechcianych wiadomości reklamowych, działania komercyjnego lub niezgodnego z prawem ("spam" lub "niechciana poczta") za pomocą poczty elektronicznej lub innych środków komunikacji. Korzystając z Lokalizatora Konsultantek zgadzasz się na przestrzeganie powyższych warunków.
Mary Kay® to globalna marka, ciesząca się zaufaniem milionów klientek. Od 45 lat znana z fantastycznych kolorów i energetyzującej pielęgnacji skóry, jest dostępna za pośrednictwem Niezależnych Konsultantek Piękna. Od superefektywnych, bogatych w składniki odmładzające formuł pielęgnujących skórę, przez modne makijaże, aż po wygładzającą i ochronną pielęgnację ciała - wszystko to z myślą o Tobie i Twoich oczekiwaniach. Możesz to poznać, korzystając z najwyższej jakości usług, jakie zapewniają Niezależne Konsultantki Kosmetyczne Mary Kay. Możesz również Konsultantką Kosmetyczną Mary Kay i uzyskać dodatkowy dochód ze sprzedaży produktów Mary Kay®.
 
Możesz żyć życiem, o którym zawsze marzyłaś - być może szukasz źródeł dodatkowego dochodu, okazji aby zostać swoim własnym szefem, prowadzić biznes z domu, mieć bardziej elastyczny grafik, spędzać więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi - każda z tych rzeczy wzbogaci Twoje życie tak, jak zapragniesz. Możesz czerpać energię z wydarzeń organizowanych przez Firmę, takich jak Seminarium i Konferencja Kariery lub cieszyć się wspaniałymi wyróżnieniami - np.: uczestnictwem w Programie Samochodowym.
 
©2010 Mary Kay Inc.